Nigdy nie rezygnuj z marzeń

25 Sty

ja_ty_my_5

 

O czym marzysz? Czy to coś wielkiego, czy raczej coś małego? Co byś zrobił/a, gdyby nie było w Twoim życiu żadnych przeszkód i ograniczeń?

Podobno wielu z nas nie ma marzeń. Powiedział mi o tym znajomy, który spotyka na co dzień w swojej pracy młodych ludzi między 20 a 30 rokiem życia. Zapytani często mówią, że marzeń nie mają.

Tymczasem marzenia budzą nas do życia, mobilizują do działania, rozbudzają wyobraźnię, pozwalają przetrwać trudne chwile. Znany nam wszystkim Walt Disney powiedział kiedyś „jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać”. Wiem, że jeśli marzenie pojawia się w Tobie to znaczy, że jest ono dla Ciebie i jego spełnienie jest możliwe!

Ja zawsze marzyłam i wciąż marzę. Bardzo dokładnie pamiętam jedno z nich. Wykluło się we mnie dawno temu, kiedy miałam 9 lat. Droga do jego realizacji była dość długa, ale udało się!

Powstało we Wrocławiu miejsce, które już od roku promuje i wspiera rozwój osobisty, pomaga rodzinie i jej członkom w tworzeniu mocnych i zdrowych więzi. To Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną JA TY MY.

Wszystko po to, byśmy wciąż świadomie nadawali kierunek naszemu życiu,  poprawiali jego jakość, zmieniali relacje z ważnymi dla nas ludźmi. Byli po prostu żywi i szczęśliwi.

Marzenia o szczęśliwym życiu, udanym związku i kochającej się rodzinie też mogą się spełnić. Warto próbować.

Serdecznie zapraszam do Centrum w imieniu własnym i całego zespołu.

ja_ty_my_4

 

0 Replies to “Nigdy nie rezygnuj z marzeń

 1. Купить насосную станцию в Москве по выгодной цене можно в нашем интернет-магазине! Доставка купленной насосной станции по Москве в течение 1-2 рабочих дней. – https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/ Мы представляем великолепный ассортимент насосных станций для дачи. Приобретая насосную станцию у нас магазине Вы получаете, сертифицированный товар по низкой стоимости с гарантией от производителя.
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/ – насосные станции москва
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/nasosnye_stantsii_dlya_chastnogo_doma/ – насосные станции для дома москва
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/nasosnye_stantsii_dlya_dachi/ – насосные станции для дачи
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/nasosnye_stantsii_dlya_kolodtsa/ – насосные станции для колодца,
  Насосная станция используется для подачи воды в дом из колодца, скважины и других источников. Насосную станцию необходимо устанавливать в определенном утеплённом месте, а трубопровод обязательно должен прокладываться ниже уровня промерзания грунта.
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/avtomaticheskie_nasosnye_stantsii/ – купить автоматическую насосную станцию
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/nasosnye_stantsii_s_zashchitoy_ot_sukhogo_khoda/ – насосные станции с защитой от сухого хода
  https://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/mini_nasosnye_stantsii/ – мини насосные станции,
  Типы насосных станций:
  Центробежные насосные станции обладают небольшой производительностью, при этом обеспечивают вполне хороший напор. Максимальная глубина всасывания составляет до 8 метров.
  Насосные станции со встроенным эжектором позволяют увеличить подъём воды с глубины до 10 метров.
  Продажа насосных станций в Москве с доставкой по России! – http://7filtrov.shop/catalog/nasosy/nasosnye_stantsii/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *