O MNIE

Anna Mroczyńska

Jestem pedagogiem, akredytowanym coachem  ICF oraz psychoterapeutą. Prowadzę coaching oraz terapię indywidualną zarówno we Wrocławiu, jak i pracując zdalnie z wykorzystaniem skypa lub telefonu.

Towarzyszę ludziom dorosłym w ich rozwoju osobistym i zawodowym, w osiąganiu postawionych celów, w pokonywaniu życiowych trudności. Wspieram pary oraz rodziny w budowaniu silnych więzi opartych na wzajemnej miłości, szacunku i zaufaniu.

Ci, którym towarzyszę czerpią więcej satysfakcji z pracy i z życia, budują lepsze relacje z ważnymi dla nich ludźmi, są po prostu szczęśliwsi.

Moje marzenie

Marzę o tym, by powszechne przekonanie „Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś – takim mnie masz” zniknęło z naszych ust na zawsze. Pragnę, by ten blog stał się inspiracją dla czytelników, a szczególnie ludzi młodych, par i rodziców odpowiedzialnych za wychowanie dzieci, do zmiany siebie i swoich zachowań. Chcę dodawać wiary w sens pracy nad własnym rozwojem każdemu kto pragnie zmiany oraz przełamywać opór w sięganiu po pomoc.

Moja rodzina

Jestem żoną i mamą trójki dzieci. Od kilkunastu lat odkrywam fenomen mojego małżeństwa i rodziny jaką wspólnie tworzymy.

Edukacja & Doświadczenie

Jestem absolwentką Pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz certyfikowanym Coachem ICF na poziomie Professional Certified Coach. Wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii uzyskałam w ramach 5 letniego programu prowadzonego przez   Zakład Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i wciąż rozwijam uczestnicząc w konferencjach, seminariach i superwizjach.

Swoją pracę regularnie poddaję ocenie superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego również jestem członkiem. W pracy coachingowej i terapeutycznej kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Coacha i Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

Jestem założycielem Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną JA TY MY we Wrocławiu.