Wstępna konsultacja on-line

[wds id=”2″]

WSTĘPNA KONSULTACJA online

 

Dla osób mieszkających poza granicami kraju lub innych miast Polski niż Wrocław pragnących rozpocząć swoją indywidualną pracę na drodze coachingu lub psychoterapii. Wstępna konsultacja służy poznaniu potrzeb i oczekiwań osoby, a także przedstawienie rekomendacji do dalszych działań.

Czas trwania: 50 minut

Ilość spotkań: zazwyczaj 1 – 2 spotkania

Miejsce: ON LINE skype / telefon

Wstępna konsultacja pozwala mi lepiej poznać oczekiwania zgłaszającej się osoby oraz zaproponować najlepszą w mojej ocenie formę wsparcia dostosowaną do konkretnych potrzeb. Podczas konsultacji może okazać się, że konieczna jest wizyta u innego specjalisty np. psychiatry czy lekarza innej specjalności.

Na co dzień pracuję dwoma metodami: coachingowo i psychoterapeutycznie. Są to odmienne metody rozwoju osobistego o różnej dynamice, czasie trwania i możliwościach zastosowania. Dowiedz się więcej (odnośnik do zakładki Coaching oraz do zakładki psychoterapia)

ON LINE pracuję od wielu lat i bardzo lubię ten rodzaj kontaktu.  Z mojego doświadczenia wynika, że efekty pracy mocno zależą od zaangażowania w proces i wzajemnej relacji pomiędzy Coachem/ Terapeutą a Coachee / Osobą w procesie terapeutycznym.

Tę formę kontaktu szczególnie polecam osobom z małych miast lub mieszkającym poza granicami kraju na całym świecie.

Praca ON LINE daje możliwość zapewnienia sobie komfortowych warunków i intymnej atmosfery do pracy.