Terapia indywidualna on-line

[wds id=”6″]

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA online

Dla dorosłych, którzy pragną zmiany w swoim życiu, obecnie przeżywają różnego typu trudności osobiste lub zawodowe, chcą głębiej i lepiej rozumieć siebie, swoje myśli, uczucia i zachowania w różnych sytuacjach życiowych wobec różnych ludzi i siebie samego.

Czas trwania: nieokreślony

Częstotliwość: 1 x w tygodniu, sesja trwa 50 minut

Miejsce: ON LINE skype / telefon

Psychoterapia to metoda rozwoju osobistego oraz leczenia problemów natury psychologicznej przy pomocy indywidualnej relacji z terapeutą.

Istotą terapii jest docieranie do głębi naszej natury i odkrywanie siebie . Zdrowienie (dla przykładu: odzyskiwanie sił życiowych, radości, wewnętrznego spokoju, zdrowszych relacji z ważnymi dla nas ludźmi) następuje zazwyczaj poprzez ciągłe poznawanie i lepsze rozumienie siebie oraz relacji jakie tworzymy z innymi. Mówiąc najkrócej psychoterapia to demontaż „starego” systemu myślenia i działania oraz montaż „nowego”, dającego możliwość życia własnym życiem w zgodzie z otaczającym nas światem.

Efektem terapii jest uwolnienie się od problemu, który nas nurtuje, a w dalszej perspektywie również poprawa jakości i satysfakcji z życia i pracy.

PSYCHOTERAPIA ON LINE jest nową propozycją na polskim rynku – uznana i praktykowana od lat głównie w USA i Wielkiej Brytanii. Badania prowadzone nad skutecznością terapii zdecydowanie wskazują na dobry kontakt i relację  z terapeutą niż sposób pracy.

Niestety nie każda terapia może być prowadzona on line. O tym, czy jest ona możliwa zdecydujemy w trakcie wstępnej konsultacji.

Tę formę kontaktu szczególnie polecam osobom z małych miast, gdzie trudno znaleźć terapeutę lub Polakom mieszkającym poza granicami kraju.

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE