Terapia indywidualna

[wds id=”5″]

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Dla dorosłych, którzy pragną zmiany w swoim życiu, obecnie przeżywają różnego typu trudności osobiste lub zawodowe, chcą głębiej i lepiej rozumieć siebie, swoje myśli, uczucia i zachowania w różnych sytuacjach życiowych wobec różnych ludzi i siebie samego.

Czas trwania: nieokreślony

Częstotliwość: 1 x w tygodniu, sesja trwa 50 minut

MiejsceWrocław

Psychoterapia to metoda rozwoju osobistego oraz leczenia problemów natury psychologicznej przy pomocy indywidualnej relacji z terapeutą.

Istotą terapii jest docieranie do głębi naszej natury i odkrywanie siebie . Zdrowienie (dla przykładu: odzyskiwanie sił życiowych, radości, wewnętrznego spokoju, zdrowszych relacji z ważnymi dla nas ludźmi) następuje zazwyczaj poprzez ciągłe poznawanie i lepsze rozumienie siebie oraz relacji jakie tworzymy z innymi. Mówiąc najkrócej psychoterapia to demontaż „starego” systemu myślenia i działania oraz montaż „nowego”, dającego możliwość życia własnym życiem w zgodzie z otaczającym nas światem.

Efektem terapii jest uwolnienie się od problemu, który nas nurtuje, a w dalszej perspektywie również poprawa jakości i satysfakcji z życia i pracy.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE