jak przebiega proces coachingu?

 

Każda praca coachigowa zaczyna się od poznania potrzeb i oczekiwań Coachee oraz określenia CELU i oczekiwanych REZULTATÓW. Zaczynamy więc od stworzenia indywidualnego planu rozwoju osobistego i tego co ma się pojawić jako efekt wspólnej pracy.

Spotykamy się regularnie co 2 lub 3 tygodnie. Na każdym spotkaniu zostaniesz poproszony o określenie celu na sesję, czyli tego czym chcesz się zająć i co chcesz na niej osiągnąć.

Pod koniec każdego spotkania zaplanujesz kolejne kroki i zadania do realizacji do kolejnej sesji, które przybliżą Cię do osiągnięcia swoich celów. Każde kolejne spotkanie zacznie się od omówienia tego jak Ci poszło? Z czego jesteś zadowolony/a lub niezadowolony/a?

Coaching może odbywać się zarówno w gabinecie coacha jak i wirtulanie. Badania ICF podają, że ponad 70% coachingu na świecie odbywa się poprzez skype lub telefon. Nasze wieloletnie już doświadczenie pokazuje, że coaching przynosi doskonale rezultaty zarówno w kontakcie bezpośrednim (w gabinecie coacha), jak również w kontakcie telefonicznym czy skypowym.